Napojení e-shopu na systém Byznys

Jsme výhradním partnerem společnosti Seyfor a.s. pro e-shopové napojení na ERP systém Byznys. Proč dělat manuálně práci, kterou zvládne chytrý systém automaticky? Zjednodušte si každodenní práci s naším e-shopem, ušetřete čas i peníze.
Byznys
Tvorba profesionálních B2B e–shopů
Co nabízíme

Proč propojit ERP Byznys s e‑shopovým řešením Dmpshop©?

 • Spuštění e‑shopu do 3 měsíců Čas jsou peníze a vaše konkurenční výhoda. Průměrná doba implementace dmpshop© napojeného na Byznys je do 3 měsíců.
 • Bez velkých vstupních nákladů Dmpshop© nabízí množství funkcionalit i synchronizaci s Byznys již v základu. Neplaťte znovu za "objevení kola" a soustřeďte se na přidanou hodnotu.
 • Úspora práce a času Automaticky aktualizujte produkty, skladové zásoby, kategorie a ceny.
 • Úspora nákladů na vedení účetnictví Neplaťte účetní za přepisování již vystavených dokladů.
 • Méně chyb Automatické propojení nedělá překlepy. Pro většinu operací jsou dostupné hromadné úpravy.
 • Škálovatelnost, stabilita Dmpshop© vás podrží při kampaních, před Vánoci, i při expanzi do zahraničí. Díky stabilnímu a spolehlivému napojení na ERP Byznys, díky hostingu a dobré škálovatelnosti se můžete plně soustředit na svůj business.

S čím vám Byznys pomůže?

 • Zákazníci Obousměrný přenos databáze kontaktů a všech zákaznických údajů mezi e‑shopem a ERP systémem. Zákazníci se mohou registrovat na e‑shopu, popř. lze zákazníka registrovat v přímo Byznys. Přenášeny jsou veškeré kontaktní údaje zákazníka, jeho zařazení do zákaznické skupiny a jeho prodejní ceny produktů.
 • Produkty Do Dmpshop© jsou přenášeny všechny požadované produkty z evidence sortimentu systému Byznys. Synchronizací jsou přenášeny všechny důležité informace jako jsou názvy produktů a popisy, obrázky, související soubory, prodejní ceny (Kč a ostatní měny) a stavy skladových zásob.
 • Sklady Stahování stavu skladů v pravidelných synchronizačních intervalech. Dmpshop© tak vždy zobrazuje aktuální stavy. Aktuální dostupnost produktů se následně může zobrazit i ve feedech zbožových vyhledávačů.
 • Cenová pravidla Automatická tvorba cenových pravidel s napojením na produktové skupiny a skupiny zákazníků. Pokud zákazník spadá do dané skupiny zákazníků, tak na e‑shopu vidí produkty z napojené skupiny s odpovídají cenou.
 • Objednávky Objednávky jsou synchronizovány do evidence objednávek v systému Byznys v reálném čase. Z e‑shopu jsou přenášeny všechny potřebné informace jako je jméno, fakturační a doručovací adresa objednatele, zvolený způsob dopravy a platby a všechny položky objednávky. Importem z Byznys jsou přenášeny informace o vyřízení objednávek.
Zkonzultujte s námi svůj projekt
Pro upřesnění ceny se nám ozvěte, navrhneme řešení, které vám ušetří čas i peníze.
Chci poptat řešení
Naše reference

Se systémem Byznys máme bohaté zkušenosti

Podívejte se na naše spokojené zákazníky.
Domat
Domat Control System je jednou z největších společností na českém trhu, která se zabývá vývojem, dodávkami a provozem řídicích systémů v budovách, průmyslových areálech a energetice.
Domat
Pomůžeme vám růst na internetu.
Ozvěte se nám nebo zanechte vzkaz a my se ozveme vám.
Ozveme se vám
Soubor byl úspěšně nahrán