Přidej se k nám

Uvědomujeme si, že nejdůležitější hodnotou dobře fungující firmy jsou lidé. U nás poznáš pracovité, normální a příjemné kolegy, s kterými je legrace a na které se můžeš vždy spolehnout. Pokud chceš objevovat a učit se nové věci, rádi ti umožníme objevit svůj potenciál a dál jej rozvíjet. Budeš se účastnit zajímavých projektů pro významné firmy a instituce v ČR i zahraničí. To vše s ohledem na tvůj osobní a rodinný život.

 

 

Rodinná atmosféra v týmu
Vládne u nás pohodová atmosféra s přístupem „rodinné firmy“. Naší předností je dobrý kolektiv a kamarádské vztahy. Občas skočíme na společnou večeři, jdem si zaběhat, nebo vyrazíme brainstormovat na hory.

 

 

Věnujeme se našim juniorům
Nikdo učený z nebe nespadl. Jsme vždy připraveni pomoci nováčkům, kteří k nám nastoupí. Souhra našeho týmu je totiž klíčová.

 

 

Práce pro mezinárodní klienty z pohodlí našeho kraje
Chcete žít a vychovávat děti v 2+kk v uspěchaném velkoměstě, nebo si za stejnou cenu raději pořídíte vlastní dům se zahradou a přírodou za okny? U nás najdete ideální mix práce na významných projektech, kvalitní ohodnocení a zároveň blízkost hor, skal, lesů a čistý vzduch.

 

 

Seberealizace a kariérní růst
Oceňujeme pracovitost a houževnatost. Za odměnu nabízíme možnost účastnit se tematických konferencí, dále se vzdělávat a investovat do profesního i osobního růstu. Během inspirativních pátků můžeš pracovat na tom, co tebe baví a co ty vnímáš jako potřebné.

 

 

Sladění práce s tvým časem
Víme, že nejsme stroje a respektujeme lidskou přirozenost. Nikdo se nedokáže plně soustředit a být kreativní 8 hodin v kuse.

 

 

Příjemné místo na práci a různé benefity
Nabízíme proto možnost flexibilní pracovní doby, sportovní vyžití a homeoffice v případě potřeby.

 

 

Family friendly politika společnosti
Nesoulad práce a rodiny patří pro mnoho lidí mezi aktuální téma, s kterým se denně potýkají. Poskytujeme našim zaměstnancům nástroje pro sladění pracovních a rodinných povinností.

 

Soubor byl úspěšně nahrán