Napojení e-shopu na systém Money S4

Jsme partnerem společnosti Seyfor a.s. pro e-shopové napojení na ERP systém Money S4. Proč dělat manuálně práci, kterou zvládne chytrý systém automaticky? Zjednodušte si každodenní práci s naším e-shopem, ušetřete čas i peníze.
Money S4
Tvorba profesionálních B2B e–shopů
Co nabízíme

Proč propojit ERP Money S4 s e‑shopovým řešením Dmpshop©?

 • Spuštění e‑shopu do 3 měsíců Čas jsou peníze a vaše konkurenční výhoda. Průměrná doba implementace dmpshop© napojeného na Money S4 je do 3 měsíců.
 • Bez velkých vstupních nákladů Dmpshop© nabízí množství funkcionalit i synchronizaci s Money S4 již v základu. Neplaťte znovu za "objevení kola" a soustřeďte se na přidanou hodnotu.
 • Úspora práce a času Automaticky aktualizujte produkty, skladové zásoby, kategorie a ceny.
 • Úspora nákladů na vedení účetnictví Neplaťte účetní za přepisování již vystavených dokladů.
 • Méně chyb Automatické propojení nedělá překlepy. Pro většinu operací jsou dostupné hromadné úpravy.
 • Škálovatelnost, stabilita Dmpshop© vás podrží při kampaních, před Vánoci, i při expanzi do zahraničí. Díky stabilnímu a spolehlivému napojení na ERP Money S4, díky hostingu a dobré škálovatelnosti se můžete plně soustředit na svůj business.

S čím vám Money S4 pomůže?

 • Zákazníci Obousměrný přenos databáze kontaktů a všech zákaznických údajů mezi e‑shopem a ERP systémem. Zákazníci se mohou registrovat na e‑shopu, popř. lze zákazníka registrovat v přímo Money S4. Přenášeny jsou veškeré kontaktní údaje zákazníka, jeho zařazení do zákaznické skupiny a jeho prodejní ceny produktů.
 • Produkty Do Dmpshop© jsou přenášeny všechny požadované produkty z evidence sortimentu systému Money S4. Synchronizací jsou přenášeny všechny důležité informace jako jsou názvy produktů a popisy, obrázky, související soubory, prodejní ceny (Kč a ostatní měny) a stavy skladových zásob.
 • Sklady Stahování stavu skladů v pravidelných synchronizačních intervalech. Dmpshop© tak vždy zobrazuje aktuální stavy. Aktuální dostupnost produktů se následně může zobrazit i ve feedech zbožových vyhledávačů.
 • Cenová pravidla Automatická tvorba cenových pravidel s napojením na produktové skupiny a skupiny zákazníků. Pokud zákazník spadá do dané skupiny zákazníků, tak na e‑shopu vidí produkty z napojené skupiny s odpovídají cenou.
 • Objednávky Objednávky jsou synchronizovány do evidence objednávek v systému Money S4 v reálném čase. Z e‑shopu jsou přenášeny všechny potřebné informace jako je jméno, fakturační a doručovací adresa objednatele, zvolený způsob dopravy a platby a všechny položky objednávky. Importem z Money S4 jsou přenášeny informace o vyřízení objednávek.
Zkonzultujte s námi svůj projekt
Pro upřesnění ceny se nám ozvěte, navrhneme řešení, které vám ušetří čas i peníze.
Chci poptat řešení
Kontaktujte nás
Pomůžeme vám růst na internetu.
Ozvěte se nám nebo zanechte vzkaz a my se ozveme vám.
Ozveme se vám
Soubor byl úspěšně nahrán