Nový web pro Domat Control System ze skupiny ČEZ ESCO

Datum vydání novinky: 25. 3. 2021
Domat je jednou z největších společností na českém trhu, která se zabývá vývojem, dodávkami a provozem řídicích systémů v budovách, průmyslových areálech a energetice. Jejím stoprocentním vlastníkem je skupina ČEZ ESCO. My v Digital Media Publishing s.r.o. jsme hrdým dodavatelem nové webové prezentace http://www.domat-int.com/.

Domat Control System (http://www.domat-int.com/) se zaměřuje na inovativní technologie měření, regulace a energetického managementu. Zabývá se i prodejem hardware pro energetický management a servisními službami.


Domat má sídlo v Pardubicích, aktivně působí v zemích Evropské unie a řadě asijských států. Dodal řídicí systémy například pro Main Point Pankrác (MPP) a V-Tower, Žižkovskou televizní věž, lanovku na Sněžku, síť bývalých supermarketů Interspar u nás i v zahraničí, pobočky České spořitelny, nemocnici Česká Lípa, TechnoPark Pardubice, Galerii Harfa a řadu dalších průmyslových podniků, logistických areálů, hotelů, administrativních budov i rodinných domů. Ze zahraničních referencí se jedná například o budovu hlavního železničního nádraží v Haagu, centrum Dalma Garden Mall v hlavním městě Arménie, Zastupitelský úřad ČR v Tokiu, ústředí mezinárodní organizace IMPACT v Kuala Lumpuru, obchodní centrum City Center v Záhřebu nebo rafinerie MOL v Maďarsku.

 Produkty a služby firmy zahrnují celý hodnotový řetězec od vlastního vývoje, zajištění výroby, návrhu a projekčních prací, přes dodávku a montáž až po provoz a servis. Jedná se například o programování, instalaci kabeláže a rozvaděčů pro systémy měření a regulace, řízení vzduchotechniky, provoz technologických a počítačových sítí, manažerských systémů nebo cloudové služby. V rámci energetického managementu jde o záznam, kontrolu a analýzu dat souvisejících se spotřebou energií, jejichž cílem je optimalizace spotřeby či dodávky.

zdroj:

Domat Control System https://www.domat-int.com

ČEZ ESCO https://www.cezesco.cz

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
Soubor byl úspěšně nahrán