Spolupráce s Inveo.cz

Společnost Digital Media Publishing byla založena v roce 2009, aby převzala vybrané projekty a aktivity mateřské, česko-islandské společnosti DCG Czech s.r.o., která se zaměřuje výhradně na rozvoj online podnikatelských projektů v ČR a ve Skandinávii.

Spolu s Digital Media Publishing vznikla z mateřské firmy sesterská společnost Inveo.cz. Ta je v současné době lídrem v eCommerce v ČR a střední Evropě. V poslední době o ní můžete slyšet zejména s projektem idodo.cz. Obě společnosti spolu úzce spolupracují zejména na eCommerce projektech. Mezi největší klienty patří Asko Nábytek, Sparkys, nebo Alpine Pro.

Úzká spolupráce je klíčem k úspěchu

Digital Media Publishing se specializuje na technický vývoj (programování, CMS). Sesterská společnost Inveo.cz pak na online marketingové aktivity, včetně zajištění Email marketingové platformy Mailforce.cz a marketing inteligence Mailytics.io.

Obě společnosti také úzce spolupracují s partnerskou společností Riverbit, která nabízí unikátní algoritmus předpovědi poptávky s cílem zvyšovat tržby. Mezi její klienty patří například sítě lékáren Dr. Max, výrobce doplňků potravy Green Swan, nebo potravní řetězce Craft Foods a COOP.

Další z partnerských firem je brněnská Neogenia s.r.o. s významnými projekty ZlatéSlevy.cz, nebo Mobilnírozhlas.cz

Co děláme?

Vytváříme sofistikované weby a eshopy. Specializujeme se na sofistikovaná eCommerce řešení. Vytváříme synchronizace s ERP systémy, implementujeme E-mail Marketing řešení, navrhujeme a kodujeme design, nasazujeme automatizované kampaně a školíme. Spolupracujeme se silnými partnery. Jsme významným poskytovatelem eCommerce řešení v České republice s 40+ referencemi.

Kdo jsme?

Především jsme nadšenci do technologií a marketingu. Láká nás maximální využití moderních technologiích pro ještě chytřejší marketing našich klientů. Pracujeme profesionálně tj. dodržujeme dohody a etiku podnikání.

Jsme mladý, houževnatý a kreativní tým. Do kolektivu vybíráme lidi s přirozenou motivací se stále učit něco nového, zkoušet nepoznané a přinášet do týmu unikátní schopnosti. Víme, že každý je jiný a správný mix vlastností dělá tým týmem. Cílem týmu je klientova maximální spokojenost s naší spoluprací.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
Soubor byl úspěšně nahrán